У Гонконгу поліція випустила сльозогінний газ по демонстрантах

У неділю, 6 жовтня, поліція Гонконгу випустила сльозогінний газ проти учасників акцій протесту, після того як десятки тисяч людей знову вийшли на вулиці, кинувши виклик забороні на носіння масок

Так, між правоохоронцями та демонстрантами спалахнули сутички, коли поліція застосувала сльозогінний газ до учасників протестів, які перекрили дороги і зводили барикади як мінімум в трьох різних місцях , передає УНН з посиланням на AFP. Об этом сообщает chelovek-online.in.ua со ссылкой на СМИ.


В останні дні демонстранти організували несанкціоновані мітинги по всьому місту після того, як лідер Гонконгу заборонила носіння масок на обличчі під час протестів.


Протести в Гонконзі, на які виходили сотні тисяч людей, тривають вже декілька місяців. Жителі виходили на демонстрації проти прийняття закону про екстрадицію правопорушників за запитом китайської влади. За даними організаторів, в деякі дні в акціях брали участь більше мільйона чоловік. Це були найбільші протести в Гонконзі з моменту передачі цієї колишньої британської колонії Китаю в 1997 році.


Нагадаємо, як писало Гал-інфо, у протестах в Гонконгу поранено 14-річного хлопчика.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/u_gonkongu_politsiya_vypustyla_slozoginnyy_gaz_po_demonstrantah_327780.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя